Pasirinkite kalbą:

Trifaziai elektros varikliai

ELVEM elektros varikliai gaminami gamykloje, kuri buvo įkurta 1966 m. Bassano del Grappa, Italijoje. Įkūrėjas yra Luciano Baron, ilgus metus išdirbęs EBL kompanijoje. Dėka gaminamo aukštos kokybės elektros variklių serviso ir dizaino, įmonė išaugo į didelę gerai Europoje žinomą kompaniją. Dabar ELVEM gamykla yra stipri , gerai įvertinta pasauliniu mastu. Elektros varikliai eksportuojami į tokias šalis kaip Ameriką, Afriką, vidurio rytus ir paskutiniu metu į Aziją.

Mūsų elektros varikliai tiekiami skirtingo galingumo, nuo 0,06 iki 500 kW. ELVEM Italija  aukštos kokybės elektros varikliai, kurie gali būti eksploatuojami įvairiose  vietose, skirtingose patalpose – aukštoje ir žemoje temperatūroje turintys IP55, IP56, IP68 . Taip pat sandėlyje turime ir kitus instaliacijos priedus, kurie reikalingi įjungti ir apsaugoti elektros variklius. Patarimas yra geriausia, jog elektros variklių pajungimo, montavimo ir priežiūros darbus atliktų patyrę meistrai, pagal visus saugos reikalavimus, individualius agregato instrukcijoje pateiktas schemas ir nurodymus. Taip vadovaujantis galima užtikrinti tinkamą ir ilgą gaminio eksploatacijos laiką. PTC davikliai yra įmontuoti, kad padidintų apsaugą nuo elektros variklio perkaitimo. Mes siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti produkcijos ir aptarnavimo kokybe, suteikdami pilną informaciją apie prekes.

Asinchroniniai trifaziai elektros varikliai

Rinkoje  daugiausia procentų iš naudojamų elektros variklių sudaro trifaziai elektros varikliai.

Trifaziai elektros varikliai, kurių apsisukimų skaičius yra nuo 750  iki 3000 aps./min. Elektros variklių korpusai yra gaminami iš aliuminio 6SM ir 6SH (6T1) serijos nuo 56-132 gabarito, kalaus ketaus 7SM ir 7SH (7T1) nuo 160 – 355 gabarito galingumo ir nerūdijančio plieno. Elvem elektros varikliai 2 ir 4 polių nuo 1,1 kW iki 90 kW yra gaminami EFF2 efektyvumo klasės, tai yra labai aukštas įvertinimas. Dėl patogumo daug elektros variklių yra gaminami vienodų kW, bet skirtingų gabaritų . Pvz. 11 kW yra gaminami  132  ir 160 gabarite, tai leidžia sutaupyti pinigų. Trifazius elektros variklius  galima pajungti 230 V įtampa iki 4 kW per dažnio keitiklį. Jei ant variklių lentelių matote V 230 trikampiu / 400 žvaigžde. Gaunasi brangiau, bet dažnio keitikliu gaunate ir apsaugą, ir galite valdyti apsisukimų skaičių  per minutę. Tai labai gelbsti patogumui ir prekės kokybėje.

Standartiniai elektros varikliai yra:

Įtampų: 230V/400V arba 400/690V;
Dažniai 50/60Hz;
Izioliacijos klasė F;
Pastovaus darbo rėžimas S1;
IE1, IE2, IE3 efektyvumo klasės.

Elektros variklių montavimo pozicijos:

 • B3 (montuojami ant pado)
 • B5 (dideliu flanšu)
 • B3/B5 (montuojami ant pado ir dideliu flanšu)
 • B14 (mažu flanšu)
 • B3/B14 (montuojami ant pado ir mažu flanšu)

Keičiant dažnį galima reguliuoti elektros variklių apsisukimų skaičių per minutę, tam skirti yra LS dažnio keitikliai 150% sukimo momentas prie 0,5 Hz

 • Perkrova: 150% – 1 min; 200% – 30 s Pas mus galima jų įsigyti. Labai svarbu, kad elektros variklių darbas be apkrovos neviršytų vibracijos normų pagal DIN ISO ir IEC 34-14. Spalva RAL 5010  ir antikoroziniai dažai štai kas suteikia žavesio ir pasididžiavimo žiūrint į elektros variklį.

Guoliai labai svarbi elektros variklio dalis. Gera patarlė “netepsi – nevažiuosi” Nuo 56- 132 gabarito naudojami dengti guoliai su tepalu, jau paruošti darbui, dėl apkrovų ir ilgo darbo reikia laikas nuo laiko stebėti guolius dėl tepalo, kad būtų visada sutepti. Nuo 160-355 gabarito elektros varikliai yra gaminami su SKF guoliais ir papildomu guolių tepimu tai leidžia neardant variklio papildyti tepalo.

Drėgnoje patalpoje arba panardinami po vandeniu IP68

Elektros varikliai darbui sprogioje aplinkoje (Ex)

ATEX II 2G Ex de IIC – padidinto saugumo, pagaminimo laikas 4-5 savaitės

II 3G Ex nA IIC T4 Gc – II 3D Ex tc IIIC T135°C Dc IP65  normalaus saugumo, pagaminimo laikas 6-8 darbo dienos

Visi siūlomi elektros varikliai atitinka tarptautinius standartus IEC, taip pat Europos standartus EN 50014, EN 50018 ir EN 50019, bei Europos Sąjungos direktyvą ATEX 94/9/EC.

Įtampų: 230V/400V arba 400/690V;
Dažniai: 50/60Hz;
Izioliacijos klasė F;
Pastovaus darbo rėžimas S1;
IE1, IE2, IE3 efektyvumo klasės.

Elektros variklių montavimo pozicijos:

 • B3 (montuojami ant pado)
 • B5 (dideliu flanšu)
 • B3/B5 (montuojami ant pado ir dideliu flanšu)
 • B14 (mažu flanšu)
 • B3/B14 (montuojami ant pado ir mažu flanšu)

Aukšto dažnio trifaziai elektros varikliai

Aukšto dažnio trifaziai elektros varikliai atitinka ISO 1940 standartą. Elektros varikliai gaminami nuo 50-300  Freq. Hz  – 12000  iki 18000 apsisukimų skaičių  per minutę skirti pjovimo, frezavimo įrengimuose, ypač plačiai pritaikyti medienos apdirbime. Norint gamyboje išgauti geros kokybės gaminį reikia daug apsisukimų. Elektros varikliai gaminami aliuminio korpuso, sužeminto gabarito, kairinio ir dešininio sriegio su flanšais ant ašies. Elektros varikliai lengvi, patogūs dirbti, labai tikslūs F klasės. Šie elektros varikliai nėra pigūs, bet viską atperka prekės kokybė.

Vienfaziai elektros varikliai

Vienfaziai elektros varikliai yra mažesnio galingumo nei didesnės galingumo reikalaujantys agregatai. Yra daugiau naudojami buityje pritaikomi įvairiuose srityse. Pagrindinis skirtumas nuo trifazių elektros variklių yra įtampa 230V +_ 5% , 50 Hz. Yra gaminami aliuminiai 2, 4 , 6 polių.  2polių nuo 0,09 kW -3 kW ir 4 polių nuo 0,06 kW -3 kW. Vienfaziai elektros varikliai 6 polių gaminami pagrinde pagal užsakymus. Vienfaziai elektros varikliai yra gaminami su vienu kondensatoriumi 6MYT (6M) serijos kuris palengvina elektros variklio paleidimą paleidimo momentu. Taip pat gaminami su dviem kondensatoriais 6ML (6L) serijos – palengvina elektros variklio paleidimą paleidimo momentu ir darbo momentu, kada yra apkrova.

Dažniai 50/60Hz;
Izioliacijos klasė F;
Pastovaus darbo rėžimas S1;

Elektros variklių montavimo pozicijos:

 • B3 (montuojami ant pado)
 • B5 (dideliu flanšu)
 • B3/B5 (montuojami ant pado ir dideliu flanšu)
 • B14 (mažu flanšu)
 • B3/B14  (montuojami ant pado ir mažu flanšu)

Elektros varikliai su įmontuotu stabdžiu

Elektros varikliai su stabdžiu naudojami liftų, kranų sistemose, medžio apdirbimui, pjaustymui ir kitose pramonės srityse, kur darbus tenka pakartotinai stabdyti. Elektros variklių techninės charakteristikos ir savybės su stabdžiais yra vienodos kaip ir paprastų elektros variklių.

 1. Elektros varikliai nuolatinės srovės su elektromagnetiniais stabdžiais.

6AT –6ATH-7AT-7ATH serijos varikliai Dc elektromagnetiniu stabdžiu su spyruokle sumontuotu ant ašies, tylūs naudojant -70 dBA direkcijas 98/37/EEC. Galima montuoti ant paprastų variklių, lengvai galime pasikeisti stabdžius. Asortimentas apima dydžių nuo MEC 56 MEC 200. Iki ašies aukščio 132, varikliai turi aliuminio korpusą ,MEC 160 MEC200 gaminami ketaus korpuso ,guoliai SKF  ir PTC jutikliais. AT tipo stabdžiai pasižymi itin mažo dydžio,dėl to nesikeičia variklių gabaritai. Elektromagnetas ir stabdžių diskas –kuris pagamintas iš ketaus (sujungti su aušinimo ventiliatoriumi ) yra įmontuotas ventiliatoriaus gaubte. Mažas stabdymo momentas, ypač tinka programavimui ten, kur reikalyngas laipsniškas stabdymas. Sumontuotas gnybtų dėžutėje lygintuvas konvertuoja kintamąją srovę į nuolatinę srovę, kuri maitina elektromagnetinį stabdį.

6ATK-6ATKH-7ATK-7ATKH serijos elektros varikliai. Asortimentas apima dydžių nuo MEC 63 ir MEC 280. Iki ašies aukščio 132, varikliai turi aliuminio korpusą, MEC 160-280 gaminami ketaus korpuso , guoliai SKF  ir PTC jutikliais. ATK tipo stabdžiai yra užmaitinti nuolatinės srovės ir turi aukštą stabdymo momentą .Tvirtos konstrukcijos stabdis yra sumontuotas po ilgu ventiliatoriaus gaubtu. Žiedas ant variklio veleno leidžia reguliuoti stabdymo momentą. Veleno gale yra užmontuotas aušinimo ventiliatorius pagamintas iš termoplasto. Atsižvelgiant į darbines ir dizaino savybes ,jis yra skirtas naudoti sunkiomis sąlygomis . Sumontuotas gnybtų dėžėje lygintuvas konvertuoja kintamąją srovę į nuolatinę srovę, kuri maitina elektromagnetinį stabdį.

2. Elektros varikliai kintamos srovės su elektromagnetiniais stabdžiais.

6ATC – 6ATCH – 7ATC – 7ATCH tipo elektros varikliai yra gaminami su AC kintamos srovės elektromagnetiniu stabdžiu. Pasižymi aukštu stabdymo momentu: disko stabdis (iš aliuminio diskų su priklijuotomis stabdžių kaladėlėmis) yra suspaudžiamas tarp galinio variklio apsauginio gaubto (ketaus) ir slankiojančio stabdžio mechanizmo sumontuoto ant ašies, kuris veikia dėka spyruoklių. Ventiliatoriaus sparnuotė, pagaminta iš termoplastinės medžiagos. Elektromagnetinė ritė yra pilnai padengta epoksidine derva. Stabdžiai yra gaminami su rankinio stabdžio įjungimo ir išjungimo rankenėle. Yra labai patogu darbo metu ,jei reikia sustabdyti įrengimą nedelsiant.

Gabaritai nuo MEC56 – MEC280
Stabdžių įtampa 230 V arba 400 V
Apsaugos klasė IP 55
Korpusas – aliuminio arba ketaus
Izoliavimo klasė F.
Įtampų:   230V/400V arba 400/690V;
Dažniai 50/60Hz;
Pastovaus darbo rėžimas S1;
IE1, IE2, IE3 efektyvumo klasės.

Elektros variklių montavimo pozicijos:

 • B3 (montuojami ant pado)
 • B5 (dideliu flanšu)
 • B3/B5 (montuojami ant pado ir dideliu flanšu)
 • B14 (mažu flanšu)
 • B3/B14 (montuojami ant pado ir mažu flanšu)

Įmonės rekvizitai

» Telefonas: +370 698 30170
» El. paštas: info@vsrautas.com
» Adresas: J. Basanavičiaus g. 160D-5, LT-76128 Šiauliai
» PVM kodas: LT450436716
» Įmonės kodas: 145043676

Žiūrėti žemėlapyje

UAB "Vandens Srautas", Šiauliai 2024 | © Visos teisės saugomos
Interneto puslapių kūrimas: UAB "GPsoft"